top of page

אלילות הפרטים הקטנים

בשנים האחרונות ניתן מקום הולך וגדל לתחום עיצוב חדר הילדים, כנישה נפרדת בתוך עיצוב הפנים. ב"שוגה דיזיין" מציעים אפשרויות ייחודיות שיהפכו את חדר הילדים לנעים, מעוצב ומלא בפריטים איכותיים ועמידים.

Look36.jpg

לא רבים הם המדברים על הפער בין הדמיון למציאות. הילדים שלנו, בניגוד למה שמכרו לנו בספרים, באגדות ובקטלוגים המעוצבים, לא מסתובבים בעולם מסורקים, נקיים ומדקלמים "תודה-בבקשה-סליחה" בשלוש שפות. גם החדרים שלהם, לא משנה כמה נקיש אצבעות, לא מתעצבים ומסתדרים מעצמם. 
יש חנות בוטיק קטנה ומטריפה, שמצמצמת את הפער הזה, בין הדמיון למציאות, ומעצבת חדרי ילדים יעילים ומהממים גם יחד. בחנות של שוגה תוכלו למצוא פריטים לחדרי הילדים, פרי ליקוט מוקפד של צמד מעצבות מנוסות, גיל ואניטה, אמהות בעצמן. מעבר לפריטים, מציעות השתיים גם ייעוץ אישי, שירותי הלבשת חדרים בכל מיני חבילות ליווי, שירותי צילום חללים ומוצרים למעצבים ועוד. 
המותג Shuuga הוקם בשנת 2015, ע"י צמד האחיות. אניטה בר-און, מעצבת פנים מנוסה, וגיל מורון-קורו, צלמת ומעצבת גרפית ותיקה, שבחרו לשלב כישרונות ולהציע שלל שירותים בתחום העיצוב, תוך שימת דגש על חדרי ילדים. 
בשנים האחרונות ניתן מקום הולך וגדל לתחום עיצוב חדר הילדים, כנישה נפרדת בתוך עיצוב הפנים.
 

השתיים זיהו את הצורך ההולך וגדל להעניק מענה ייעודי, מדויק, לעיצוב החלל שיהפוך את השהות בו לנעימה ביותר, חלל שלילדים הגדלים בו תהיה תחושה עמוקה יותר של ביטחון ושייכות. 
כך, עם חזון בלב וכוכבים בעיניים, החלו גיל ואניטה בעבודת נמלים של ליקוט הפריטים המתאימים מאת מעצבים מקומיים וברחבי העולם, ובניית מניפת שירותים צבעונית לפחות כמו מניפת הצבעים איתה הן מגיעות לכל מקום. 
תחת הסיסמה we style rooms for kids מציעות גיל ואניטה, המכונות גם - השוגיות, שלל אפשרויות ייחודיות שיהפכו את חדר הילדים לנעים, מעוצב ומלא בפריטים איכותיים ועמידים. בין הפריטים - מצעים איכותיים, פופים מפנקים, פתרונות אחסון מעוצבים, הלבשת קירות, גופי תאורה, משחקים ערכיים ועוד. קצב החיים הקדחתני של המאה ה-21 מכתיב דינמיות עיצובית. כדי להעניק מענה, מספרות השוגיות, מומלץ לבחור בריהוט נייטרלי על-זמני, שיישאר רלוונטי לאורך שנים, ולהשקיע בפריטים שמעניקים לחדר את הזהות והסגנון של הילד או הילדה המתגוררים בו.
 תמהיל הפריטים בחנות של Shuuga הוא אמנם מגוון, ומגיע ממיטב מותגי הפרימיום בעולם, אך חוט שני מובהק מתקיים בין כולם - המחשבה על חומרי הגלם הטבעיים, לצד התאמת הפריט לאורח חיי הילדים. הצבעוניות נעה מהסקאלה המונוכרומטית, דרך צבעים רכים ונעימים לעין ועד לצבעוניות עליזה ועזה. 

Hibou_Home_Starry Sky wallpaper_Silver_H

בין המותגים. אותם ניתן למצוא בבוטיק נמצאיםBloomingville, Amaya deeme, Hibou Home, Petit Monkey, A Little Lovely Company, Fabelab, ooh noo, Tweelingen, Rack&Tack, Kido Design ועוד.
כעת, לאחר שקנית פריט יפה, שהגיע אלייך עד הבית, מה עושים? כדי להתאים באופן המיטבי את עיצוב חדר הילדים לזה של שאר הבית, כמו גם לחיים עצמם, מציעות גיל ואניטה שירותי ייעוץ, החל משלב האונליין שקודם לרכישה ועד להתאמה מושלמת של הכל להכל לאחר מכן, בבית הלקוחות. 
וכך, מצבי "זה בכלל לא מה שרציתי!" מופחתים פלאים כשכבר בשלב הרכישה תוכלו להתייעץ לגבי גוף התאורה, הטפט או הפוף. הייעוץ יכול גם לכלול הדמיה ייחודית, קבלת טיפים ואף ליווי אישי מעמיק יותר עד הלבשת החדר כולו. במילים פשוטות: נגיעות עיצוביות יד-ראשונה ממעצבות...
השתיים מעניקות גם שירותי סטיילינג לצילומים עבור מותגים אחרים שמבקשים ליצור שפה עיצובית מדויקת.                                    

באתר www.shuugadesign.com ניתן למצוא פרטים נוספים. 

Hibou_Home_Swans wallpaper_Pale Rose_HH0
look7.jpg
storage bunny 2.jpg
IMG_3919-1.jpg
storagebag bunny_3.jpg
bottom of page