בתים בצבעים

האדום, הצהוב, הסגול, הירוק, הוורוד. הכירו את "בתים בצבעים", פרויקט מעורר השראה שמציע בנייני משרדים מקוריים במיוחד

עיצוב ותכנון: חברת "רום כנרת נכסים והשקעות" | צילום: יח"צ

בעולם המערבי, בו אנשים מבלים את רוב זמנם במקום העבודה, יותר ויותר ארגונים מבינים את היתרון בסביבת עבודה טבעית, מעוררת השראה, המתחשבת בצרכי העובד, מטפחת יצירתיות ומנעימה את זמנו.
בהקשר זה, מעניין לגלות את פרויקט "בתים בצבעים" של חברת "רום כנרת נכסים והשקעות". המיזם הייחודי נחשב למוביל בישראל בתחום הטרנדי המכונה 
Creative Loft Space. 
נכון להיום, כולל הפרויקט חמישה בניינים בתל אביב: האדום, הצהוב, הסגול, הירוק, הוורוד, בסך כולל של 15,000 מ"ר.


במסגרת הפרויקט, מוצעים משרדים ברמת גימור מוקפדת המתחשבת בכל האלמנטים המרכיבים את העבודה, החל מבחירת החומרים וכלה בתאורה וביצירת חלל בעל מרקם מיוחד. הפרויקט נולד בשנת 2012, ומאז כבר הספיק להטביע חותם משמעותי הן בנראות החזותית המאפיינת אותו והן בטיפוח קהילה הנהנת מסביבה יצירתית המשמשת כחממה לביטוי אופטימלי, כמו גם לזרימה והתפתחות עסקית.
"הלקוחות שלנו הם חברות סטארט-אפ וארגונים העוסקים בפיתוח, יצירה ויזמות מתקדמת בתחומים שונים, כאשר המשותף לכולם הוא הצורך בחללי עבודה העשויים מחומרים ומרקמים מגרים ומפרים, היוצרים דינמיקה של חוויה, יצירה, הנאה וגם חיוך בכל בוקר...", מסבירים בחברה. 


נדמה כי הצלחת הפרויקט באה לידי ביטוי בסינרגיה בין הלקוחות, בשיתופי הפעולה ובהדדיות היוצרת "וייב" ייחודי המשתלב בסגנון ובנראות הבולטת של הבניינים. היא אף מנציחה את מיתוג הפרויקט ואת הביקוש הרב מצד לקוחות חדשים, המבקשים להיות חלק מקהילת 
"בתים בצבעים".

"אנו מבינים את הצורך ההולך וגדל מצד לקוחות הכמהים 'לברוח' מאורות הניאון וממגדלי הזכוכית, אל סביבה המטמיעה תרבות ומסרים של חדוות יצירה", מסבירים בחברה, ומספרים כי עד שנת 2020 יתווספו לפרויקט שני בניינים נוספים בתל אביב.
כאמור, הפרויקט כולל כיום חמישה בניינים בתל אביב: הבית האדום – ברחוב יקנעם 3, הבית הצהוב – ברחוב בית אלפא 19, הבית הסגול – ברחוב הרכבת 68, הבית הירוק – ברחוב מיקוניס 5 וההבית הוורוד – ברחוב יבנה 40.


כדאי לדעת כי רום כנרת היא חברה יזמית עתירת ניסיון בביצוע פרויקטים בתחום הנדל"ן, המתמחה במיזמים מורכבים וגדולים בכל רחבי הארץ. החברה מתמקדת ביצירת ערך מוסף לאזורים בהם היא פועלת, תוך הטבעת חותם ייחודי הן מההיבט העיצובי-ארכיטקטוני ושילובו בנוף האורבני והן מבחינת השימוש בחומרים מתקדמים ושמירה על ערכי הסביבה.


"אנו רואים בפרויקט 'בתים בצבעים' סוג של שליחות חברתית, ואנו גאים להפריח את השממה האורבנית תוך כדי שיקום ושיפוץ מבנים הרוסים ונטושים והפיכתם למבנים מלאי רוח חיים וחדשניים. 
טביעת האצבע הצבעונית של הבתים במחוזות האפרוריים של תל אביב מהווה מנוע לטיפוח הסביבה ולעיצוב מחדש של קו הרקיע בעיר".

טביעת האצבע הצבעונית של הבתים במחוזות האפרוריים של תל אביב מהווה מנוע לטיפוח הסביבה ולעיצוב מחדש של קו הרקיע בעיר