top of page
במיוחד היום_ להחיות את החצר והמרפסת

במיוחד היום:
להחיות את החצר והמרפסת

עבור מי שבבעלותם בית קרקע או מרפסת, הקורונה היוותה משב רוח רענן ונתנה הזדמנות לחדש ולרענן את תכולת החצר והמרפסת. בחברת "שייד פרו" מסבירים כיצד לעשות זאת

ביום בהיר, ומצאנו את עצמנו, מדינה שלמה, סגורה ונצורה בבתים. לא פשוט לגלות כי מרחב החיים שלנו הצטמצם באמת ל-ד' אמותינו. בתחילה, זה נשמע לכולם איום ונורא: אסור לצאת, על כולם להישאר בבית, והמילה הקשה "סגר". 
מהר מאוד הטעם המר של הסגר התפוגג ונתן פתח להזדמנות פז. רגע להירגע, לנוח לעצור לרדת מהרכבת הדוהרת של החיים לנשום לאט (כי אין באמת ברירה אחרת). וכך, במקום להתעסק בלמה ומדוע, די מהר אימצנו את הקורונה לחיקנו, ועשינו מה שבישראל יודעים לעשות מצוין: לעשות  מלימונים לימונדה. 
וה"לימונדה" של מי שיש ברשותו חצר בית או מרפסת הייתה "סופר לימונדה". בחברת "שייד פרו", העוסקת בתחום ההצללה ועיצוב החוץ, אומרים כי "במשך שנים רובנו לא ייחסנו חשיבות יתר והתייחסנו לחצרות ולמרפסות כאל אלמנט ברור מאליו. אבל הפעם הקורונה נתנה משמעות אחרת לבעלי החצרות והמרפסות ופקחה את עינינו  – מרחב מחייה נוסף עם אוויר, עם גוון ירוק ואזור לצאת ולרבוץ תחת השמש מחוץ לארבעה קירות, מה שהפך את הסגר להרבה יותר נוח". 
וכך, לרובנו התגלתה שעת כושר לשדרג ולרענן ולזרוק את הישן, וגם לממש פנטזיות עיצוביות שכבר זמן רב חלמנו עליהן, ותמיד דחקנו לפינה בכל מיני תירוצים. הקורונה התגלתה כשעתם היפה של החצרות והמרפסות והזדמנות פז לממש את כל מה שחלמנו עבור החצר או המרפסת.  
וחשוב ביותר: צל צריך? כמובן. בחברת "שייד פרו" מציעים מגוון גדול של פתרונות הצללה בדגש על שמשיות. הידע והניסיון, מזה 12 שנים, מאפשרות לחברה לייבא ולשווק מגוון של שמשיות איכותיות חזקות ועמידות שיעשו לכם צל נעים בעיצוב יפה שמשתלב עם הבית והנוף ויעלו את החצר שלב אחד גבוה יותר.

שיידפרו הצללה

שילוב של חומרים חזקים ואיכותיים, דלתות פתיחה נוחות וחזקות, שילוב אביזרים ותוספים עם עיצוב סופר חדשני מביאים לכם היום מוצר שהוא המילה האחרונה בתחום המחסנים

בין אם מדובר בשמשיות רגל צד או רגל אמצעית, שמשיות מרובעות או עגולות - כל אחד וטעמו והעדפותיו. כולם הפנימו שלחצר או למרפסת  מגיע כל הכבוד הראוי, וכיום הדבר נכון שבעתיים.

שיידפרו אחסון בחצר לכל מטרה
שיידפרו הצללה
שיידפרו הצללה
שיידפרו אאוט ליוינג

בין אם מדובר בשמשיות רגל צד או רגל אמצעית, שמשיות מרובעות או עגולות - כל אחד וטעמו והעדפותיו. כולם הפנימו שלחצר או למרפסת  מגיע כל הכבוד הראוי, וכיום הדבר נכון שבעתיים.

שיידפרו אאוט ליוינג

בין אם מדובר בשמשיות רגל צד או רגל אמצעית, שמשיות מרובעות או עגולות - כל אחד וטעמו והעדפותיו. כולם הפנימו שלחצר או למרפסת  מגיע כל הכבוד הראוי, וכיום הדבר נכון שבעתיים. "בחצר נכון להשתמש במוצרים עמידים ואיכותיים עם אחריות. אחרי הכל, החצר או המרפסת היו טובים אלינו ודי 'הצילו' את חלקינו. שדרוג החצר או המרפסת בזכות הקורונה מביא את ההבנה שיש צורך במוצרים איכותיים ועמידים שיודעים "לחיות" לאורך זמן ומתאימים לאקלים הישראלי. 
וכעת, אחרי הצל, אנו מגיעים אל המחסן, אותו מחסן סבוך ומלא העמוס יותר או פחות, זה שנרתענו לגשת אליו כי ידענו שלא משנה מה נחפש - נתקשה למצוא את שחיפשנו במקרה הטוב, ובמקרה הרע לא נוכל כלל להגיע לאן שנבקש. 
"כעת זוהי הזמנות מצוינת להצטייד אחת ולתמיד במחסני יוקרה איכותיים של מותג העל Bihort תוצרת אוסטריה", מסבירים בחברה, שהיא גם הנציגה בארץ. "מדובר במחסני פרמיום בעיצוב יוקרתי, ושילוב חומרים סופר איכותיים. מדובר בשילוב של לוחות פלדה מגולוונות, צביעת polyimide DuPont, צורות ואיכות שלא פגשנו בישראל, הזדמנות לפגוש מוצר שהוא מרהיב ביופיו ויחמיא לכל חצר או מרפסת. 

באופן זה, שילוב של חומרים חזקים ואיכותיים, דלתות פתיחה נוחות וחזקות, שילוב של אביזרים ותוספים עם עיצוב סופר חדשני מביאים לכם היום מוצר שהוא המילה האחרונה בתחום המחסנים. לכל אלו יש להוסיף 15 שנות אחריות. "סביר להניח שהמוצר יחזיק חיים שלמים אצל הצרכן גם מעבר לאותן 15 שנים", אומרים בחברה. "זהו שילוב מנצח של איכות, נראות ושקט". 
מגוון המידות והצורות האינסופי מבטיח התאמה לצרכיו של כל לקוח ודרישותיו הוא. לחצר או למרפסת שלכם  מגיע את הכבוד הראוי, כי אחרי הכל, היום יותר מתמיד, אפשר להגיד שהם איים של שפיות, תרתי משמע. באתר החברה 
(www.outliving.co.il) ניתן למצוא פרטים נוספים. 

bottom of page