top of page
המלון שחוגג יום הולדת לבאטמן

לרגל ציון 80 שנים לבאטמן, מלון לינק משיק תערוכת ציורים של אומני רחוב מובילים בהשראת גיבור העל המיתולוגי 

תערוכה במלון לינק
קטיה שסקי

יחד עם אומני רחוב מובילים, יצר דניאל סיבוני, אוצר האמנות הראשי של מלון לינק בתל אביב, סדרת עבודות ייחודית עבור המותג Link Street אשר יוצרת פרשנות חדשנית ובועטת למותג האהוב בכל הזמנים – באטמן. 
העבודות המקוריות בתערוכה מוצגות על קנבס, עץ ונייר בגדלים מרשימים של עד שלושה מטרים, כשמחירם ינוע בין 8,000 ל-30,000 שקלים. כמו כן, היצירות המקוריות יודפסו על פוסטרים בגודל של 70/110 ס"מ וגם על אלומיניום בגודל של 30q30 ס"מ ויוצעו למכירה.
"בתערוכה ייחודית זו יצרנו זווית מרתקת באומנות הרחוב העכשווית והפגשנו אותה עם המותג הנצחי – באטמן, המהווה השראה בכל העולם", אומר סיבוני. 
מלון לינק מציע חוויה אומנותית ייחודית, ונותן במה לסצנת אמנות הרחוב התל אביבית אותה אצר הצלם דניאל סיבוני, שזכה להכרה בינלאומית וקיבל פרס על מפעל חיים בפסטיבל הסרטים בקאן. 
וכך, מקצה המלון קומות שונות לאמני רחוב תל אביביים עכשוויים, כשכל קומה מוקדשת לאמן אחר ועבודות האומנות שלהם מוצגות בחדרי האורחים ובחללים המשותפים, וגם מוצעות לרכישה.
אורחי המלון יכולים ליהנות מאווירת הגרפיטי הייחודית של תל-אביב בכל אזור במלון, וגם לקחת איתם חזרה לביתם את האווירה העכשווית של העיר התוססת.  
ועוד כדאי לדעת כי המלון השיק לאחרונה סטודיו ואתר אינטרנט תחת המותג "Link Street", עם מגוון פריטי אמנות רחוב ייחודיים שנוצרו עבור הסטודיו בבלעדי ומוצעים למכירה.
בין האמנים שמשתתפים בתערוכה נמצא את דן גרובר, שהחל את הקריירה שלו לפני כ-30 שנים כאשר 

אלעד זבולון
ינקל ארט
פקין
זוהר יוספין
אלנדר אספיסי
אריק ברכה_
urban_lover_(2).jpg
אדגר רפאל

מהעיר הגדולה, שהפכה אותו לאומן שהוא כיום – אוהב חי ונושם את העיר דרך אומנות הרחוב שהוא יוצר. 
אלנדר אספיסי הוא אומן רב תחומי. מחקריו עוסקים ביצירתיות עתיקה בה הוא מעלה סוגיות חברתיות ונותן ביטוי לצורות ושפות אמנות עתיקות כמו מקרמה לחברה העכשווית. 
קטיה גרישבסקי היא אומנית ומעצבת עצמאית. 
בוגרת המחלקה לתקשורת חזותית ויצו חיפה. מרגלית אוסטוה למדה תולדות האומנות. המוטו של האומנית: "עולם האומנות תמיד היווה עבורי שער לעולם אחר בו ישנה מציאות אלטרנטיבית. כאשר אני אוחזת במברשת ציור וקנבס כל השאר אינו חשוב מלבד האומנות."
התערוכה מוצגת במלון לינק בתל אביב, שדרות שאול המלך 39, והיא תינעל ב-30 בינואר.

לקח חלק בפרויקט ייחודי בשם: "Space Urban" בפריז. גרובר עושה שימוש בשפה אומנותית עכשווית תוך שילוב סמלים בינלאומיים של אומנות ופופ ארט. 
אריק ברכה רכש את השכלתו הנרחבת באומנות בצרפת. הוא צייר עבור תאטראות ויצר ציורי קיר. אריק ברכה הושפע מאומנים גדולים בניו יורק וכן מתנועות ה"פופ" וה"היפ הופ" של שנות ה-70. כיום עבודות האומנות שלו מתמקדות בציור פורטרטים של פופ ארט ואומנות רחוב. 
רפאל אדגר הוא אומן, מעצב, צייר ופסל. בשנת 2017 נבחר לצייר על סוכת המציל הראשונה בעולם שהפכה למלון בוטיק זמני. רפאל מתמחה בציורי קיר ענקיים ועבודותיו מוצגות במקומות שונים בעיר. SMIG )גיא סבג) התחיל לצייר בגיל 10. בשנת 1986 גילה את עולם הגרפיטי ברחובות פריז. גיא קיבל השראה רבה מעולמות הגרפיטי, שירה, ביט בוקש, ריקוד, פופ ארט וכן מתנועת היפ הופ. 
זוהר יוספיאן הגדיר את המונח "ריאליזם ספונטני" כסימן מסחרי לאומנותו. זוהר מגדיר סגנון זה כתחיית המשמעות של האומנות העכשווית בעידן החדש. 
Pakine (קרין אקוקה) מגדירה את עצמה כציירת עם נשמה חופשית. בעבודותיה ניכרת התפרצות של מגוון צבעים שיוצרים משמעות חדשנית מוצקה. סגנונה הייחודי יוצר מגוון עולמות פנימיים מנוגדים של החיים המשתקפים באופן שנוגע בנו. 
הדר אכרם היא אומנית, מעצבת גרפית, יזמית ומסעדנית. 
בוגרת בית הספר גורן לתקשורת חזותית.
אמנות ועיצוב הם חלק מחייה של הדר אכרם מאז ומעולם. תהליכי היצירה שלה מחברים שלבים מכל תקופה ויצירה בתמהיל שונה לסגנון אמנות ייחודי המושפע ומתכתב עם אמנות רחוב, פופ ארט, גרפיטי, נאו-אקספרסיוניזם ועוד. 
Yankel Art (ינקל אזולאי) מצייר מגיל 5 ועסק בתחילת הקריירה שלו בתעשיית הצעצועים. במסגרת עבודתו כיבואן הוא עיצב אריזות משחקים בעצמו ובגיל 35 הוא חזר לעולם האומנות כאומן מצליח עד היום. 
פולי מקס הוא אומן רב תחומי. אהב לחקור מגיל צעיר צבעים, גוונים וטכניקות ציור מסורתיות. הציג בתערוכות וגלריות שונות בארץ ובעולם. 
Mr. Smile יצר עבודות קיר מגוונות בעשר השנים האחרונות, תוך שימוש בטכניקות מדיה מגוונות. 
אלעד זבולון הוא אומן גרפיטי ועיצוב קירות. בוגר מכללת הדסה בעיצוב גרפי. במהלך חייו, אלעד התחבר לעולם הגרפיטי ואומנות הרחוב, דרכם גילה את תשוקתו הגדולה לתחום התמחותו – ציורי קיר. 
Urban Lover קיבל את ההשראה 

mr_smile.jpg
bottom of page