top of page
גינה מעוצבת ברגע
גינה מוכנה מהמשתלה: הכירו את משתלת איגלו גארדן, המציעה מהפכה של ממש בגינה בזכות פטנט ייחודי ופיתוח ישראלי מקורי: שיחים מעוצבים ללא צורך בשתילה 

זהו אולי החלום הישראלי האולטימטיבי: גינה פורחת ומטופחת, מרפסת שופעת צבעים וריחות וכניסה לבית שתהיה ססגונית וגדושת ירק.  אז כיצד הופכים את החלום למציאות? בראש ובראשונה, שכחו מכל מה שידעתם על ללכת למשתלה, להעמיס כמה צמחים בקרטון לשתול בבית ולהתאכזב שכל הטוב הזה קמל לאטו. 

"גינה מעוצבת ברגע" הוא שירות חדש שפיתחה משתלת "איגלו גארדן", המאפשר להרכיב בקלות ובמהירות לא רק גינה לתפארת אלא כזו שאינה מצריכה תחזוקה מיוחדת והיא ירוקה ומשובבת נפש כל השנה. המשתלה, הממוקמת בקיבוץ חולדה, ידועה בפיתוח פטנט ישראלי לגידול שיחים כיפתיים מעוצבים שאינם דורשים שתילה. מדובר בשיחים אמיתיים, המאפשרים ליצור גינות מעוצבות בחצר, על גגות, מרפסות, שטחים מרוצפים ומשטחים נוספים. הפיתוח החדש מאפשר לצאת מהמשתלה עם גינה מוכנה. כמה משמח שאין גבול ליצירתיות, במיוחד כשמדובר בצמחיה. 

שירות גינה מעוצבת ברגע הוא שירות מקיף להרכבה עצמית של גינה מעוצבת המלווה אתכם כל הדרך עד לגינה המוכנה. כל שעליכם לעשות הוא להגיע למשתלה עם שרטוט פשוט של השטח המיועד לגינון ובמקום עצמו יסייעו לכם לעצב את הגינה שלכם, לבחור את הצמחים ולבנות עבורכם הדמיה אמיתית של הגינה בשטח המשתלה, כך שתראו בו במקום בדיוק איך תראה הגינה. 

לאחר שהגינה מוכנה, כל שעליכם לעשות הוא להעמיד אותה באופן עצמאי במקומה הקבוע. אין צורך בהכנת הקרקע או בשתילה, רק להניח בשטח המיועד. במקום להמתין חודשים רבים ולעיתים שנים עד שהגינה הביתית, או המרפסת הדירתית יקבלו חיים וצבע, ניתן בפעם אחת לעצב גינה מסוגננת, פורחת, אפופת שיק וסגנון ובעיקר קלה (מאוד) לתחזוקה. 

למי שלא מכיר את שיחי ה"איגלו גארדן", נזכיר שמדובר בשיחים מעוצבים השתולים בעציץ וממוקמים במרכזו של מתקן מתכת בצורת איגלו אותו עוטף צמח משתרע ולמעשה נוצר שיח כיפתי, קסום למראה. צמחים משתרעים, לרוב סוקולנטים רב שנתיים הם צמחים חסונים במיוחד, בשרניים, חסכוניים במים, ואינם רגישים למחלות ומזיקים, עמידים בקרה ובשמש חזקה ונראים טוב כל ימות השנה. מדובר בפתרון מושלם לכל מי שמבקש להפוך את החצר, המרפסת או הגג שלו, לגינה מטופחת. 

למרות שגינה בחצר הבית היא אלמנט משמעותי שתרומתו להרגשת בני הבית קריטית  ואין כמוה להשלמת הנראות הכללית, רבים מתקשים לטפח גינה לאורך זמן. שיחי האיגלו גארדן מתמודדים בהצלחה מרובה עם קושי זה ונותנים פתרון ויתרון קל וארוך טווח. למעשה, גם אם אין לכם חלקת אדמה ניתן להניח את השיח בתוך אדנית רחבה או לייצר שטח ייעודי עם מעט אדמה שתהווה מצע בלבד להנחת העציץ (כדאי לצפות בסרטון איגלו גארדן ביוטיוב ולהבין כיצד  גם המרפסת הקטנה שיוצאת מחדר השינה שלכם יכולה להפוך לגינה מרהיבה ברגע).

הצמחים זקוקים לתחזוקה מינימלית, אין צורך בניקוש עשבים שוטים, עקירות ושתילות מלכלכות. יתרה מכך: השיחים יודעים להתעצב מעצמם, הטפטפות עיליות וקלות להחלפה מהירה. גינה מעוצבת ברגע היא גינה מסודרת  נקייה ואסתטית, ללא אדמה חשופה או צנרת השקיה גלויה עם צמחים מעוצבים נפחיים ושופעים להפליא.

באתר המשתלה:

www.igloogarden.co.il

ניתן למצוא פרטים נוספים.

bottom of page