קסטרו מפתיעה

קסטרו פותחת חנות נשים בקונספט חדש בקניון רמת אביב, ולראשונה, גם הילדים של קסטרו מגיעים לרמת אביבקסטרו פותחת חנות נשים בקונספט חדש בקניון רמת אביב, ולראשונה, גם הילדים של קסטרו מגיעים לרמת אביב מאת: מערכת "עיצוב" | צילום: איימי נקדאי 

חברת קסטרו פותחת חנות נשים בקונספט חדש בקניון רמת אביב, המספקת חוויית קניה מסוג אחר. "זהו קונספט חדש של חנויות, שמטרתן להעניק חוויית קנייה נהדרת ללקוחותינו, וכן לתת במה מתאימה המקנה ערך לקולקציית האביב החדשה", אומר גבי רוטר, מנכ"ל משותף של קסטרו.

"נוסף על כך, נפתחה בקניון רננים חנות נוספת, מחודשת, המשתרעת על פני שטח של 600 מ"ר, ובה תיכלל גם קטגוריית הגברים בנוסף לקטגוריית הנשים וקו הילדים של קסטרו. אנו משקיעים בימים אלה בשיפוץ, הרחבה ופתיחת חנויות חדשות בקונספט החדש".

מעניין לגלות כי קסטרו נמצאת בימים אלו בתהליך של תנופה גדולה ופיתוח ובשנה זו ישופצו, יורחבו ויפתחו חנויות חדשות נוספות בקונספט חדש.

כאמור, החנות הראשונה שנפתחה לאחרונה שוכנת בקניון רמת אביב. היא מתפרסת על פני כ-450 מ"ר, ותציג מעתה את קולקציית הנשים, ולראשונה גם את קולקציית "הילדים של קסטרו".

צילום: איימי נקדאי
צילום: איימי נקדאי
צילום: איימי נקדאי
צילום: איימי נקדאי
צילום: איימי נקדאי
צילום: איימי נקדאי

החנות עברה שיפוץ מקיף ומציגה את "קסטרו החדשה" - תהליך שבמסגרתו יעברו חנויות קסטרו ברחבי הארץ שיפוץ ועיצוב מחדש. למעשה, גם חנויות חדשות שתפתח החברה ייבנו בקונספט זה.

כדאי לדעת כי עיצוב החנויות נעשה באמצעות משרד העיצוב "סטודיו מו". כידוע, קסטרו היא חברה  כחול-לבן, ומעניין לגלות כי לצד הרכישות הנערכות און-ליין, היא נערכת לבצע שינויים מרחיקי לכת גם בחנויות הפיזיות.

שינויים מעין אלו מצביעים על מגמה מרתקת שמתרחשת כיום בקרב חברות רבות. בהתאם למגמה זו, באותה חנות נמכרים מוצרים הן לנשים והן לילדים, עם מקום למוצרי קופה כמו תכשיטים ואקססוריז למיניהם, וכן מרחב נוסף המיועד לקולקציות מתחלפות בהתאם לעונה.