top of page

נפלאות האלומיניום

יותר ויותר אדריכלים ומעצבים מבקשים חומר איכותי ונגיש שייתן מענה עיצובי ופרקטי בתכנון הפרויקט. ואכן, כיום כבר ברור שהאלומיניום החליף כמעט לחלוטין את הפרופילים ואת מסגרות העץ והברזל. בחברת "א. ש. אלומיניום" מספרים על יתרונות האלומיניום
צילום_-_שי_אפשטיין_8.jpg
צילום: שי אפשטיין

צילום: איתי בניט

צילום: טל ניסים

צילום: שי אפשטיין

צילום: איזי פרי

צילום: מושי גיטליס

צילום: שי אפשטיין

בשנים האחרונות, האלומיניום החליף כמעט לחלוטין את הפרופילים ואת מסגרות העץ והברזל. נתון זה לא מפתיע לאור הגילוי של התכונות הברורות שלו, שמתבטאות ביכולת לשאת משקלים אדירים, בידוד ברמה גבוהה מקור וחום, יכולות בידוד אקוסטיות, עמידות בפני חלודה ויכולות עיצוב מגוונות שלא מתאפשרות בחומרים אחרים. כמובן שכל זאת נכון כל עוד רוכשים חלונות אלומיניום איכותיים ממותגים מובילים.  


"א.ש. אלומיניום" היא אחת מהחברות המובילות בארץ בתחום עבודות האלומיניום עם התמחות בייצור, התקנה וייבוא של מוצרים לענף הבנייה הפרטית היוקרתית בישראל, לענף העסקי ולענף המוסדי. מאז הקמת החברה ב-2007, היא צברה שורה ארוכה של לקוחות מרוצים ביניהם אדריכלים, מעצבי פנים, מפקחי בנייה וכמובן לקוחות פרטיים.

"על מנת שחלונות האלומיניום ישרתו את בעלי הנכס זמן רב ויפגינו את התכונות והיתרונות המיוחסים להם, יש לקחת בחשבון את התהליך כולו. משלב התכנון וההתקנה ועד לפרטים הקטנים" מספר אודי שלם, מנכ"ל ובעלים של החברה. 
"מדידות וחיתוכים מדויקים, חישוב מושכל של משקל הזכוכיות על הפרופילים והמנגנונים שנלווים מסביב חייבים להיות תואמים לחלונות. התקנות לקויות פשוט מחבלות ביכולת השימוש לאורך זמן". 


לדבריו, מטרת החברה היא ליצור עם כל לקוח קשר שמבוסס על חשיבה והקשבה. היערכות מראש, מקצועיות ושקיפות לצד הניסיון הרב כאשר השאיפה היא להוביל במדדי האיכות והשירות וזאת כדי לייצר חוויה נוחה, מוקפדת ומעוצבת בכל שלב. באופן זה, החברה דואגת ללוות כל פרויקט באנושיות, חשיבה מתוכננת והתאמה מלאה לצרכים המתבקשים תוך שימוש בחומרים איכותיים, מפעל פרטי עם צוות מיומן וספקים מובילים בארץ ובעולם.
"א.ש. אלומיניום" מצטיינת בעבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק - עם עמידה בלוחות זמנים והתחייבויות, אמינות ומקצועיות מעל לכל, ליווי אישי ועמידה לרשות הלקוח בכל דבר גם אחרי סיום העבודה. בכל מובטח שכל לקוח יקבל את חוויית השירות הטובה והמקצועית ביותר.

 

"יותר ויותר אדריכלים ומעצבים מבקשים חומר איכותי ונגיש שייתן מענה עיצובי ופרקטי בתכנון הפרויקט" מסביר אודי שלם. "ומכאן ניתן להבין שעולם העיצוב הוא חלק בלתי נפרד. החברה עובדת באופן שוטף עם מיטב האדריכלים, המעצבים ומפקחי הבנייה בארץ". המטרה של החברה היא לתת התחשבות מלאה בדרישות ובחזון העיצובי ולדאוג בעזרת השותפים העסקיים העסקיים שלהם לייצר סיפורי הצלחה ולהפוך כל חלל לנכון, פרקטי ונוח עבור הלקוח הסופי ולהגשים את חלומו עם מקסימום איכות, אוזן קשבת ומקצוענות.


בחברה מאמינים כי כמו בכל תחום מקצועי אחר, גם כשמדובר במוצרי אלומיניום חשוב לדעת מה הצרכים של הלקוח ואיזה מוצר נחוץ לפרויקט ומתאים לו משלל בחינות, כגון תקציב, איטום נגד רעש או טמפרטורה במידת הצורך, שיקולי יופי ואסתטיקה, רמת הגימור בהתאם לסגנון הבית או העסק ועוד. 


"א.ש. אלומיניום" היא מתקין מורשה של חברת קליל, אחראית על ייבוא של מערכות מינימל מחו"ל ועובדת עם מיטב החברות בתחום המוצרים הנלווים עבור פתרונות הצללה, זכוכית ועוד. ניתן לקבל הכוונה במגוון אולמות התצוגה של קליל או באולם התצוגה המעוצב של העסק כאשר את הייעוץ הסופי ניתן לקבל בפגישה במשרדי החברה או בשטח, כדי לקבל מידע והכוונה למוצר הסופי המתאים ביותר.

באתר החברה ניתן לקבל פרטים נוספים: www.aluminium.co.il

צילום_-_שי_אפשטיין_4.jpg
צילום: שי אפשטיין
צילום_-_איתי_בניט_2.jpg
צילום:איתי בניט
צילום_-_שי_אפשטיין_3.jpg
צילום: שי אפשטיין
צילום_-_מושי_גיטליס_(2).jpg
צילום: מושי גיטליס
bottom of page