top of page
LG1200FL-14.jpg

מהפכה קולינרית אצלכם במרפסת או בגינה

תרבות המנגל עוברת מהפכה של ממש: דמיינו שילוב מרהיב ביופיו של גריל, מעשנה וטאבון על עצים. הוסיפו לו שפע מפתיע של טכנולוגיות חדשניות, ותקבלו עולם חדש של טעמים משובחים. בחברת "רוקח" מציגים את מעשנות וגרילי הפלט של "לואיזיאנה", שמביאים עמם מהפכה של ממש

דמיינו את הדבר הבא: שילוב עוצר נשימה של גריל, מעשנה וטאבון על עצים. הוסיפו לו שפע מפתיע של טכנולוגיות חדשניות, ותקבלו עולם חדש של טעמים משובחים, ממש כמו במסעדות הטובות ביותר. 
"כיום, בעידן המודרני שבו הכל מהיר, זמין ומידי, הספקנו לשכוח את הארומה של עץ אמיתי בצליה, באפיה ובבישול", אומרים בחברת "רוקח", שנוסדה בשנת 1978 ומאז מתמחה במה שקרוי "מוצרי להבה" – מקמינים מעוצבים ועד גרילים משובחים. "בעבר הלא רחוק, עם צאתם של גרילי הגז לשוק, הרחקנו לכת וויתרנו על הטעמים והאיכות של הבשר לטובת זמינות, מהירות וקלות עשיה. עם זאת, הפתרון האולטימטיבי מגיע כעת לכדי מימוש".
בחברה מציגים בימים אלו את מעשנות הפלט של חברת "לואיזיאנה" (Louisiana Grills) האמריקנית. מדובר בהכלאה של גריל, מעשנה ותנור אפיה על עצים – כאשר הכל אוטומטי לחלוטין. תקראו את המשפט האחרון שוב. אין בו טעות. באופן זה, מוצרים ייחודיים אלו משנים לחלוטין את הדינמיקה של מלאכת הגריל.

LG1200FL(2019-12-31-Abby).2169 copy.jpg

"הלואיזיאנה היא מעשנת/גריל פלט, אך למעשה אפשר לומר שהיא הכלאה של גריל, מעשנה, מנגל, כיריים ותנור אפיה - המתופעל באמצעות הזנה אוטומטית של כופתיות עץ אל תוך סיר בעירה הנמצא בתחתית הגריל", מסבירים בחברה. 
כיצד זה מתרחש בפועל? ראשית, הדלקת המעשנה היא אוטומטית, בלחיצת כפתור בלבד. גם קביעת הטמפרטורה הרצויה נעשית על ידיכם – והיא תישמר ברמתה כל עוד אתם מעוניינים בכך. התוצאה: תוכלו לבצע עישון ממושך, הנמשך שעות רבות בטמפרטורה נמוכה יחסית, או לצלות באופן מהיר עם להבות בחום גבוה. הכל תלוי בכם.
אבל זהו רק חלק מהעניין. כחלק מהקונספט של אוטומציה, ניתן לנעוץ מד טמפרטורה מתקדם בתוך הבשר, ולדעת בכל רגע נתון את מידת העשייה. באופן זה, תוכלו להוציא את הבשר בדיוק ברגע הנכון, לפי מידת העשייה האהובה עליכם. במילים פשוטות: אין עוד ניחושים, תהיות וטעויות. הכל ידוע מראש ומוכן ברגע הנכון. כך, גם כל אחד מהסועדים – בני משפחה, חברים ואורחים – יוכל לקבל את המנה שלו בדיוק כמו שהוא אוהב.

106623827_4418534274824142_1712855528434
Davinci-Bianco-9.jpg

ואם המילה "בשר" חזרה כאן פעמים רבות מדי לטעמכם, הרי שהמעשנות הללו מצטיינות ביכולת מדויקת לצלות, לעשן, לטגן, לבשל ואפילו לאפות כל מה שתרצו – מירקות ובצקים ועד פשטידות ותבשילים מכל סוג.
ומה באשר לטעם? גם כאן מגיעה בשורה חדשנית: לרשותכם מגוון סוגי פלט, כאשר כל אחד מהם מתהדר בארומה ייחודית ובטעם אחר. כך למשל, ניתן לבחור בטעם עישון חזק וחריף או עישון עדין ומתוק – וכל מה שביניהם. כמובן, יש לזכור כי טעמי הבשר המשובחים ביותר יתקבלו כאשר זמן העישון יהיה ממושך. העובדה שאין לכם צורך להיות מעורבים מדי בתהליך – מקלה על העניין באופן שלא היה מוכר עד כה.
הכוכבת הבלתי מעורערת של "לואיזיאנה" היא סדרת Founders Series, פרי פיתוחם של שני ענקי התחום - דן ת'ייסן מייסד לואיזיאנה וג'ו טרייגר - ממציא מעשנת הפלט, אשר חברו יחד להביא לשוק מוצר פורץ גבולות במלוא מובן המילה.  במקרה זה, השדרוג הבולט ביותר מגיע בדמות הפיקוד החדש - מסך מגע ענק ומרשים, הנשלט גם מרחוק על ידי אפליקציה בטכנולוגיית WiFi לטווח הרחוק וכן חיבור Bluetooth הידידותי לטווח הקרוב. ניתן לתכנת מראש עד 9 שלבי עישון שונים עם הגדרת זמן וטמפרטורה שונה לכל שלב. הפיקוד החדש מצויד באופציה של 4 "רגשי בשר", הכוללים שליטה בטמפרטורה וניטור והתראה כאשר הנתחים מוכנים.

 

LG1200FP.front (1) copy.jpg
Legacy_Detail_ControlBoard.jpg

שיפור משמעותי נוסף המשנה את כללי המשחק הוא דמפר ויסות עשן אחורי חדשני, שמביא לצמצום פתחי העשן והגברת הלחץ בתא העישון. התוצאה: אפקט עישון חזק ואיכותי יותר, לצד טבעת עישון החודרת עמוק יותר, בהתאם לטעמכם.
ועם כל הכבוד לטכנולוגיות ולטעמים המשובחים, באופן אישי, אהבנו במיוחד את מה שנראה לנו כאחד היתרונות המשמעותיים ביותר סדרה זו, הכוללת שפע של עזרים ופריטים ייחודיים. מה ששבה אותנו במיוחד הוא תריס הלהבה המתקדם, שפתיחתו נעשית בהזזה קלה של כפתור שליטה הנמצא מחוץ לגריל. בקיצור, אין עוד צורך באלתורים והרמת התריס עם כלים מזדמנים. מדובר בפיתוח ייחודי שלא קיים במוצרים אחרים, שמאפשר להשתמש במוצר גם כגריל מקצועי לכל דבר. יש אפילו חלון מעוצב המאפשר לכם לבדוק באופן ויזואלי את מפלס הפלט מבלי לפתוח את המכסה כלל.


ולא פחות חשוב: נושא העיצוב. כל המוצרים הללו מתהדרים באסתטיקה עוצרת נשימה, ממש כמו יצירת אמנות ששילבתם בחצר, בגינה או במרפסת שלכם. כיאה לחברה הגדולה בישראל מסוגה, מתהדרים ב"רוקח" במכירה ושירות בפריסה ארצית, לצד מגוון מרשים של מותגים מובילים מהעולם, המשובחים מסוגם. "בכדי להשלים את התמונה לא די בשירות איכותי, אלא יש צורך גם במוצר מנצח. באולמות התצוגה ובאתר האינטרנט שלנו - תוכלו להיחשף למוצרים מהשורה הראשונה בתחום. אנו מייצגים מותגים מובילים מרחבי העולם, אשר כמונו שואפים להביא ללקוחותינו את המוצר המתאים, הטוב והאיכותי ביותר עבורכם בכל תקציב נתון". 
באתר תמצאו מידע על קרוב לאלף מוצרים הזמינים לרכישה און-ליין, כולל משלוח עד הבית. www.rokach.co.il

bottom of page